


787 878 ₴
Оприлюдник Iron Angel WX-50B - це бензинова модель з баком на 50 л і шлангом для поливання довжиною 30 м. Загальна вага мобільного зв’язку становить 40 кг. Тому корпус зроблений зі сталевим кріслом, обладнаним колесами, поворотними роликами. і ручкою для зручного використання даним інструментом. Оприлюднювач комп’ютерного двигуна, який запускається ручним стартером. Бак для хімічних рідкостей зроблений з міцного пластику і широкої горлави, що спрощує процес затоки агрохімії.
Компанія Iron Angel була заснована в Нідерландах і існує на ринку понад 30 років. Під цією маркою представлено велику лінійку продукції, яка складається з садового та паркового інструмента, силового обладнання. Це газонокосарки, мотокоси, бензопили, культиватори, снігоборщики, аератори, оприскивателі, мотопомпи. Уся продукція відповідає міжнародним стандартам якості. Офіційні представники компанії Iron Angel розташовані по всьому світу, в тому числі в Україні.
Комплектація:
Корисні посилання на оприскивателі Iron Angel
| Модель | Швидкодія | Об'єм бака, л |
Тип |
Вага, кг | |
|---|---|---|---|---|---|
| Iron Angel SPR 16 А | 2,6 л/мин. | 16 | акумулятор | 4,9 | |
| Iron Angel SMB 20/14 M | 4,3 л/мін. | 14 |
|
10 | |
| Iron Angel SPR 16 E | 2,6 л/мин. | 16 | акумулятор | 6 |
Наша компанія представляє понад 200 заводів по всьому світу. Професійні фахівці завжди можуть допомогти вибрати товар і дати 100% гарантії якості. Офіційна гарантія виробника на опоненти ТМ Iron Angel 12 місяців.
Головний офіс компанії Електромотор розташований в Києві. Швидку доставку по Києві гарантують наші логіки. Якщо ви хочете подивитися на товар і забрати самовивозивом, завжди раді вас бачити. Крім того, можна замовити доставку будь-яким перевізником по Україні і отримати замовлення протягом 2 днів.
Покупець Iron Angel WX-50B Ви здобуваєте товар із 100% гарантія якості від виробника.
Ціна на сайті - рекомендація роздрібна, але не остаточна!
Всі моделі на вашому комп’ ютері газонокосарок Iron AngelОфіційна гарантія.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип обприскувача | Мотооприскувач |
| Спосіб транспортування обприскувача | На візку |
| Дальність/радіус обприскування | 15 м |
| Об'єм бака | 50 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 90 см |
| Довжина шланга | 3000 см |
| Продуктивність | 4.3 літр/хв |
| Загальна вага | 40 кг |
| Джерело живлення | Бензиновий |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики мотооприскувача (садового оприскувача) | |
| Об'єм двигуна | 26 куб. см |