


787 878 ₴
Компресор Vulkan IBL 24LOS - компактна, але в той же час досить продуктивна модель для напівпрофесійного використання. Компресор працює без використання масла, оснащений двома робочими циліндрами. Працює від електромережі 220 Вольт (1 фаза).
Компресор дозволяє стискати і в подальшому подавати стиснене повітря на пневматичний інструмент, фарбопульти та інше обладнання. Стиснення повітря проводиться в стислому просторі з використанням зворотно-поступальних рухів поршня двигуна. Найчастіше подібне обладнання використовується в майстернях, станціях технічного обслуговування транспортних засобів, на виробництві, а так само при проведенні будівельних робіт.
Посилання на компресори:
| Модель | Кількість циліндрів | Потужність | Продуктивність на виході | Обсяг ресивера |
|---|---|---|---|---|
| Vulkan IBL 2070Y | 2 | 2200 Вт | 300 л/хв | 100 л |
| Vulkan IBL 2070E-220-100 | 2 | 2200 Вт | 340 л/хв | 100 л |
| Vulkan IBL 24LOS | 2 | 1600 Вт | 170 л/хв | 24 л |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 23 кг |
| Продуктивність | 0.17 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Висота | 890 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Кількість коліс | 2 шт. |