


4 204 ₴
Компресор Vulkan IBL 50LOS - безмасляная модель напівпрофесійного класу, має прямий привід. За роботу пристрою відповідає вбудований блок автоматики виробництва Condor. Генератор оснащений електричним двигуном, який працює від мережі 220 Вольт.
Компресор підходить для використання на СТО, в невеликих майстернях, при вирішенні цілого ряду побутових задач, може застосовуватися на будівельних майданчиках. За допомогою компресора виробляється стиснення повітря і його подальша подача під високим тиском. Компресор може використовуватися при накачуванні гумових виробів, в тому числі шин, при очищенні різних предметів і поверхонь від забруднень, а так само разом з пневматичними інструментами і фарбопультами.
Посилання на компресори:
| Модель | Кількість циліндрів | Потужність | Продуктивність на виході | Обсяг ресивера | Напруга |
|---|---|---|---|---|---|
| Vulkan IBL 2070E-220-100 | 2 | 2200 Вт | 340 л/хв | 100 л | 220 В |
| Vulkan IBL 24LOS | 2 | 1600 Вт | 170 л/хв | 24 л | 220 В |
| Vulkan IBL 3080D | 3 | 5500 Вт | 840 л/хв | 270 л | 380 В |
| Vulkan IBL 50LOS | 2 | 1600 Вт | 240 л/хв | 50 л | 220 В |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 28 кг |
| Продуктивність | 0.24 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Висота | 600 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Кількість коліс | 2 шт. |