


779 999 ₴
Daishin - це японський виробник зі світовим ім'ям. Мотопомпа Daishin SST-80HX - це середня модель в лінійці для перекачування води із середнім рівнем забруднення. Компанія Електромотор є офіційним дилером продукції бренду в Україні, ми продаємо 100 % оригінальний товар. Всі мотопомпи виробника мають офіційну гарантію 12 місяців. Вся продукція чекає Вас на нашому складі в місті Києві, доставляємо замовлення по всій країні.
Всі мотопомпи нашого інтернет-магазину Ви зможете переглянути за посиланням нижче:
https://electromotor.kiev.ua/products/motopompy-c8028/
Компанія Електромотор зняла відео про роботу даної моделі, дивіться на нашому офіційному каналі:

Мотопомпа Daishin SST-80HX - це професійна модель для перекачування полугрязной води, допустимий розмір сторонніх частинок у воді становить 15 мм. Апарат можна використовувати в сільському господарстві, будівництві, комунальних роботах. Крильчатка мотопомпи зроблена з литого чавуну з додаванням хрому. Працює модель на бензині.
Основні функціональні особливості мотопомпи DaiShin SST-80HX:
![]() |
Місткий бензобак. В паливний бак пристрої міститься 3,6 літрів бензину. Мотопомпа може працювати до 3-х годин без дозаправки бензином. |
![]() |
Включення і вимикання. Щоб увімкнути пристрій необхідно повернути важіль в положення "ON" і потягнути за ручний стартер на двигуні. Вимкнути ще простіше - поверніть ручку в положення "OFF". |
![]() |
Бензиновий двигун. На мотопомпу встановлено потужний двигун Honda GX160, його потужність становить 5.5 кінських сил, а робочий об'єм 163 куб. см. |
![]() |
Патрубки для закачування і виведення рідини. До патрубків мотопомпи підключаються шланги для забору і подачі води. Самі патрубки зроблені з міцного чавуну, їх діаметр становить 80 мм. |
![]() |
Відмінні робочі показники. Мотопомпа може перекачати до 1000 літрів води в хвилину. У той же час пристрій має невеликі розміри і вага всього лише 50 кг. |
В комплект поставки пристрою входять: мотопомпа Daishin SST-80HX, сітчастий фільтр, набір муфт для з'єднання шлангів, хомут для шлангів, ключі для двигуна, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упаковка.
Кур'єри компанії Електромотор доставлять замовлення в будь-яку точку міста Києва, доставка по всій Україні здійснюється за допомогою послуг різних перевізників.
Переваги мотопомпи DaiShin SST-80HX Вас приємно порадують і Ви 100% залишитеся задоволені придбанням даного обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daishin |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вага | 35 кг |
| Максимальна пропускна здатність | 25 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Максимальний напір | 50 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 8 мм |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Витрата палива | 1.2 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насоса | відцентровий |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Потужність | 5.5 |
| Продуктивність | 1000 куб. м/мин |
| Об'єм масляного картера | 0.6 |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Перекачуване середовище | чистий і злегка забруднена вода |
| Допустимий діаметр частинок | 15 мм |
| Висота напору | 23 м |
| Діаметр патрубка | 80 мм |