





11 923 ₴
Компресор Metabo Basic 250-50 W використовують для фарбування різних поверхонь, для спільної роботи з пневматичним інструментом, так само може використовуватися для очищення деталей від бруду і пилу, для накачування шин та інших гумових виробів. Максимальна продуктивність на виході складає 110 л/хв, при цьому потужність вбудованого двигуна - 1500 Вт.
Компресор олійною поршневий, оснащений ресівером на 50 літрів.

Найчастіше даний компресор використовують у гаражах і невеликих майстерень. Компресор досить компактний і не займає багато місця в приміщенні. Модель електрична, працює від однофазної мережі з напругою 220 Вольт.



Посилання на компресори:
| Модель | Продуктивність | Потужність | Обсяг ресивера |
|---|---|---|---|
| Metabo Basic 250-50 W | 200 л/хв | 1500 Вт | 50 л |
| Metabo Basic 250-24 W OF | 220 л/хв | 1500 Вт | 24 л |
На кожен компресор з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Офіційна гарантія на компресор Metabo становить 36 місяців.
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вага | 32 кг |
| Продуктивність | 0.2 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Висота | 625 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |