





21 359,52 ₴
Milwaukee M12 BPS-421X - професійна полірувальна машинка. З її допомогою легко добитися глянцевого блиску поверхонь, що привертає увагу. Інструмент працює на акумуляторі, тому не підключений до розетки, що не обмежує дальність дії. Завдяки автономності користуватися ним можна за межами майстерні.
Комплектація:
- Полірувальна машина;
- 2 акумулятора (Li-Ion, 12В, 2 Ач і Li-Ion, 12В, 4 Ач);
- зарядний пристрій;
- гнучка шліфподошва;
- м'яка, жорстка губка;
- підошва з овечої вовни;
- бічна рукоятка;
- динакейс;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
Компанія Milwaukee Electric Tool, заснована ще в 1924 році. Є безперечних лідером ринку індустріального інструменту. В даний час не залишилось жодної країни у світі, яку б не постачалося обладнання торгової марки Milwaukee. Дана продукція знаходить своє застосування у професійному та індустріальному з сегменті, і дозволяє експлуатувати інструменти Milwaukee у тризмінному режимі.
Бренд Milwaukee Американський , керуючий офіс компанії розташовується в американському штаті Брукфилде. Основне завдання головного компанії це проведення дослідницької роботи, а також випуск прототипів нової продукції.
Виробничі потужності компанії знаходяться у багатьох інших штатах Америки , а також на території Мексики. Справедливості заради варто відзначити, що компанія Milwaukee розмістила виробничі потужності і на територіях європейських країн . На сьогоднішній день компанія Milwaukee випускає понад 500 видів обладнання

У каталозі нашої компанії Електромотор Ви знайдете не тільки інструмент Milwaukee
але і весь спектр витратних матеріалів даної торгової марки Milwaukee
На кожен інструмент Milwaukee з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 36 місяців.
Шукайте спеціальні промо коди наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 Ач; 4 Ач |
| Бренд | Milwaukee |
| Вага | 1.2 кг |
| Зовнішній діаметр диска | 76 мм |
| Габарити | 475х138х370 мм мм |
| Гарантія | 36 місяців місяців |
| Клас | професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Максимальні оберти | 2800 об/хв; 8300 об/хв об/хв |
| Напруга акумулятору | Дванадцять |
| Особливості | Регулювання обертів |
| Живлення | акумуляторний |
| Країна походження | США/Німеччина |