







Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Відбійний молоток від Milwaukee призначений для демонтажних і довбальних робіт при ремонті або благоустрій об'єктів. За допомогою інструменту знімається керамічна плитка, вибиваються отвори, зносяться перегородки, руйнуються бетонні або асфальтові покриття.
Комплектація:
- Відбійний молоток;
- пластиковий кейс;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
Компанія Milwaukee Electric Tool, заснована ще в 1924 році. Є безперечних лідером ринку індустріального інструменту. В даний час не залишилось жодної країни у світі, яку б не постачалося обладнання торгової марки Milwaukee. Дана продукція знаходить своє застосування у професійному та індустріальному з сегменті, і дозволяє експлуатувати інструменти Milwaukee у тризмінному режимі.
Бренд Milwaukee Американський , керуючий офіс компанії розташовується в американському штаті Брукфилде. Основне завдання головного компанії це проведення дослідницької роботи, а також випуск прототипів нової продукції.
Виробничі потужності компанії знаходяться у багатьох інших штатах Америки , а також на території Мексики. Справедливості заради варто відзначити, що компанія Milwaukee розмістила виробничі потужності і на територіях європейських країн . На сьогоднішній день компанія Milwaukee випускає понад 500 видів обладнання

У каталозі нашої компанії Електромотор Ви знайдете не тільки інструмент Milwaukee
але і весь спектр витратних матеріалів даної торгової марки Milwaukee
На кожен інструмент Milwaukee з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 36 місяців.
Шукайте спеціальні промо коди наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Milwaukee |
| Вага | 5.9 кг |
| Габарити | 598х471х162 мм мм |
| Гарантія | 36 місяців місяців |
| Довжина кабелю живлення | 4 м м |
| Клас | професійний |
| Максимальна частота ударів | 3000 уд/хв |
| Потужність, Вт | 1100 Вт Вт |
| Особливості | Регулювання частоти ударів |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Розташування двигуна | вертикальне |
| Регулювання позиції зубила | є |
| Регулювання частоти ударів | є |
| Сила удару | 7.5 Дж кН |
| Країна походження | США/Німеччина |
| Тип патрона | SDS-Max |