









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Акумуляторний фрезер Milwaukee M18FTR-0X розроблений для використання професіоналами. Підходить для прорізання пазів, свердління отворів в дереві і ДСП, а також для окантовки крайок і зняття фасок. Не вимагає підключення до розетки, тим самим забезпечуючи свободу дій.
Комплектація:
Компанія Milwaukee Electric Tool, заснована ще в 1924 році. Є безперечних лідером ринку індустріального інструменту. В даний час не залишилось жодної країни у світі, яку б не постачалося обладнання торгової марки Milwaukee. Дана продукція знаходить своє застосування у професійному та індустріальному з сегменті, і дозволяє експлуатувати інструменти Milwaukee у тризмінному режимі.
Бренд Milwaukee Американський , керуючий офіс компанії розташовується в американському штаті Брукфилде. Основне завдання головного компанії це проведення дослідницької роботи, а також випуск прототипів нової продукції.
Виробничі потужності компанії знаходяться у багатьох інших штатах Америки , а також на території Мексики. Справедливості заради варто відзначити, що компанія Milwaukee розмістила виробничі потужності і на територіях європейських країн . На сьогоднішній день компанія Milwaukee випускає понад 500 видів обладнання

У каталозі нашої компанії Електромотор Ви знайдете не тільки інструмент Milwaukee
але і весь спектр витратних матеріалів даної торгової марки Milwaukee
На кожен інструмент Milwaukee з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 36 місяців.
Шукайте спеціальні промо коди наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Milwaukee |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 364 мм |
| Висота ходу фрези | 50 мм |
| Гарантія | 36 місяців місяців |
| Довжина | 474 мм |
| Клас | професійний |
| Кількість акумуляторів | немає в комплекті |
| Комплектація | пластиковий чемодан |
| Максимальні оберти | 31000 об/хв об/хв |
| Мінімальні оберти | 10000 об/хв |
| Напруга акумулятору | Вісімнадцять |
| Особливості | Регулювання обертів |
| Живлення | акумуляторний |
| Регулювання обертів | є |
| Країна походження | США/Німеччина |
| Тип фрезера | для обробки країв (окантовочні) |
| Цанговий патрон | 6 мм |
| Ширина | 232 мм |