









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Полірувальна машина Milwaukee AP 14-2 200 E сконструйована для повного або часткового відновлення поверхонь, зачищення шорсткостей, відновлення гладкості і блиску. Застосовується для фінішної доведення пофарбованих виробів, скла, металу, пластику. Мережевий інструмент розрахований на професійне застосування в автомайстерень і виробничих цехах.
Комплектація:
- Полірувальна машина;
- гнучка шліфподошва;
- бічна рукоятка;
- картонна коробка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
Компанія Milwaukee Electric Tool, заснована ще в 1924 році. Є безперечних лідером ринку індустріального інструменту. В даний час не залишилось жодної країни у світі, яку б не постачалося обладнання торгової марки Milwaukee. Дана продукція знаходить своє застосування у професійному та індустріальному з сегменті, і дозволяє експлуатувати інструменти Milwaukee у тризмінному режимі.
Бренд Milwaukee Американський , керуючий офіс компанії розташовується в американському штаті Брукфилде. Основне завдання головного компанії це проведення дослідницької роботи, а також випуск прототипів нової продукції.
Виробничі потужності компанії знаходяться у багатьох інших штатах Америки , а також на території Мексики. Справедливості заради варто відзначити, що компанія Milwaukee розмістила виробничі потужності і на територіях європейських країн . На сьогоднішній день компанія Milwaukee випускає понад 500 видів обладнання

У каталозі нашої компанії Електромотор Ви знайдете не тільки інструмент Milwaukee
але і весь спектр витратних матеріалів даної торгової марки Milwaukee
На кожен інструмент Milwaukee з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 36 місяців.
Шукайте спеціальні промо коди наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Milwaukee |
| Вага | 2.3 кг |
| Зовнішній діаметр диска | 200 мм |
| Габарити | 550х95х205 мм мм |
| Гарантія | 36 місяців місяців |
| Клас | професійний |
| Максимальні оберти | 2100 об/хв об/хв |
| Мінімальні оберти | 490 об/хв |
| Потужність, Вт | 1450 Вт Вт |
| Особливості | регулювання оборотів; плавний пуск |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Країна походження | США/Німеччина |
| Рівень вібрації при поліруванні | 2.5 м/с2 |
| Рівень звукового тиску | 85 дБ дБ |
| Рівень звукової потужності | 96 дБ |