




Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Плиткоріз Ryobi WS721S мокрий рез (5133002020)
Плиткоріз призначений для акуратного розрізання тротуарної, керамогранітної та керамічної плитки, за рахунок чого є можливість виконувати роботи з монтажу облицювальних матеріалів з абсолютною точністю. Завдяки опції мокрого різання значно поліпшується підсумкове якість порізки, при цьому виключається ймовірність розколу заготовок. Базові технічні характеристики Ryobi WS721S:
Артикул для замовлення даної моделі – WS721S
З чого починалася ця торгова марка Ryobi - торгова марка Techtronic Industries (TTI), ТТай - це безперечний лідер світового значення. Компанія починає свою історію з далекого 1943 року – тоді бренд Ryobi виник на Японському ринку, як виробник якісного литва для японської промисловості. Ryobi - це якісний професійний інструмент. Вважається другою лінійкою у проф інстументов Milwaukee Продукцію Ryobi розробляють , кращі світові фахівці в напрямку інтсрумент і садової техніки.
Компанія Ryobi Limited – величезна міжнародна компанія , включає на момент 2020 року 16 дочірніх представництв , Ryobi здійснює офіційні поставки в 150 країн, у тому числі в перелік цих країн входить Україну.
Дана модифікація застосовується при виконанні внутрішньої і зовнішньої обробки об'єктів з різною площею укладання.

Якщо ваша мета – це підтримка садової ділянки і будинку в ідеальному порядку, то кращих помічників, ніж садові та промислові інструменти від ТМ Ryobi ви навряд чи зможете знайти.
В каталозі на нашому сайті покупець знайде будь-який сучасний інструмент Ryobi
Гарантія оригінальності і офіційної поставки даної торгової марки Ryobi
На кожен інструмент Ryobi з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 24 місяців.
Шукайте спеціальний промо-код в наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | водяне охолодження; різка під кутом |
| Напруга | від мережі (220 В) |
| Живлення | електричний |
| Тип двигуна | синхронний |
| Тип установки | підлоговий |
| Кут нахилу пильного диска | 45° |
| Вага | 15.7 кг |
| Тип товару | електричні |
| Країна походження | Японія |
| Бренд | Ryobi |
| Наявність висувного столу | Немає |
| Зовнішній діаметр диска | 178 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Клас | професійний |