






Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Фрезер Ryobi R18TR-0 для обробки країв, без АКБ і ЗУ (5133002917)
Фрезер кромочного типу використовується з метою формування кромок, всіляких заокруглень і фасок. За рахунок застосування інструменту можлива вибірка матеріалів під дверну та віконну фурнітуру.
Артикул для замовлення даної моделі – R18TR-0
З чого починалася ця торгова марка Ryobi - торгова марка Techtronic Industries (TTI), ТТай - це безперечний лідер світового значення. Компанія починає свою історію з далекого 1943 року – тоді бренд Ryobi виник на Японському ринку, як виробник якісного литва для японської промисловості. Ryobi - це якісний професійний інструмент. Вважається другою лінійкою у проф інстументов Milwaukee Продукцію Ryobi розробляють , кращі світові фахівці в напрямку інтсрумент і садової техніки.
Компанія Ryobi Limited – величезна міжнародна компанія , включає на момент 2020 року 16 дочірніх представництв , Ryobi здійснює офіційні поставки в 150 країн, у тому числі в перелік цих країн входить Україну.

Якщо ваша мета – це підтримка садової ділянки і будинку в ідеальному порядку, то кращих помічників, ніж садові та промислові інструменти від ТМ Ryobi ви навряд чи зможете знайти.
В каталозі на нашому сайті покупець знайде будь-який сучасний інструмент Ryobi
Гарантія оригінальності і офіційної поставки даної торгової марки Ryobi
На кожен інструмент Ryobi з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 24 місяців.
Шукайте спеціальний промо-код в наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | регулювання оборотів; плавний пуск |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання обертів | є |
| Комплектація | картонна коробка |
| Кількість акумуляторів | немає в комплекті |
| Вага | 1.7 кг |
| Країна походження | Японія |
| Висота ходу фрези | 38 мм |
| Бренд | Ryobi |
| Система видалення пилу | Немає |
| Цанговий патрон | 6 мм; 6.35 мм |
| Тип фрезера | для обробки країв (окантовочні) |
| Паралельний упор | є |
| Клас | професійний |