



7 110,48 ₴
Електропила BLACK&DECKER CS2245
Ланцюгова електропила є незамінним помічником для домашніх майстрів. Агрегат відноситься до побутового класу, однак демонструє прекрасну ефективність в роботі, здатний впоратися на гідному рівні з завданнями різного рівня складності.
Артикул для замовлення даної моделі – CS2245
Історія успіху Black&Decker® налічує дуже давно, дату народження компанії Ви знайдете більш століття назад. У далекому 1910 року в заводських районах Балтімора (штат Меріленд, США): було організовано невелике виробництво. Два заповзятливих людини , Дункан Блек і Алонзо Деккер заснували молоду компанію Black&Decker , вклавши спочатку 1000 дол
Американська компанія Black&Decker® – на сьогодні 2020 рік це величезний виробник якісного інструменту і садової техніки Уряду компанії Black&Decker Corporation Ви знайдете більш ніж в 130 країнах світу.
Електроінструмент завоював споживчу вдячність завдяки відмінному співвідношенню ціни і якості.
1. Двигун працює від мережі, забезпечує високу продуктивність, адже швидкість ланцюга становить 13,5 м/сек.
2. Значна ширина 45 см здатна вирішити більшість завдань, які можуть бути поставлені перед оператором.
3. Забезпечений оперативний і акуратний рез не тільки по сухому, але і по вологому дереву.
4. Бесключевая підтяжка ланцюга економить час оператора.
5. Полегшує роботу і мінімізує знос наявність інтегрованої автоматичної системи подачі масла.
6. Оглядове вікно дозволяє зменшити витрату масла.
7. Автостоп дає можливість моментальної зупинки за рахунок використання спеціальної рукоятки.

Якщо ваша мета – це підтримка садової ділянки і будинку в ідеальному порядку, то кращих помічників, ніж садові та промислові інструменти від ТМ Black&Decker ви навряд чи зможете знайти.
В каталозі на нашому сайті покупець знайде будь-який сучасний інструмент Black&Decker
Гарантія оригінальності і офіційної поставки даної торгової марки Black&Decker
На кожен інструмент Black&Decker з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 24 місяців.
Шукайте спеціальний промо-код в наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Великобританія |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | великі |
| Особливості | інерційне гальмо ланцюга |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Тип двигуна | щітковий |
| Антивібраційна система | є |
| Призначення | для заготівлі дров для саду |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Плавний пуск | Немає |
| Кількість ланок | 62 шт |
| Клас | напівпрофесійний |
| Металевий упор зубчастий | є |
| Автоматичне мастило ланцюга | є |
| Захист від перевантажень | Немає |
| Вага | 5.6 кг |
| Тип товару | електропила |
| Країна походження | Великобританія |
| Бренд | BLACK&DECKER |
| Регулювання натягу ланцюга | бесключевое (SDS) |
| Об'єм бака для мастила ланцюга (картера) | 0.15 л |
| захист від випадкового включення | є |
| Тип деревини | для твердих порід; для м'яких порід |
| Шестерний механізм двигуна | пластмасові шестерні |
| Система змащення ланцюга | масляна |
| Індикатор рівня масла | є |