









9 499 ₴
Тример - це одна з різновидів ручного інструменту з електричним двигуном основне завдання якого це косіння трави . Електричні тример являє собою сучасний варіант традиційного ручного інструменту. Зазвичай застосовують такий інструмент на невеликих прибудинкових територіях, крім того, їм виробляють покіс трави у важко доступних ділянках , де неможливо провести покіс трави газонокосаркою. Ріжучим елементом є косильна волосінь, яка обертається на великій швидкості. Тример акумуляторний Greenworks GD 40 BC – функціональна техніка для косіння рослинності, яка виступає альтернативою за заявленим можливостям бензиновим аналогам.
Міжнародний концерн GlobeToolsGroup представляє на ринку України ексклюзивну торговельну марку Greenworks. Даний бренд на сьогоднішній день задає тенденції розвитку для всього сегмента садових інструментів. Для цього команда експертів центру з досліджень компанії, що знаходиться у Швеції, працює з інноваційними продуктами і постійно покращує представлену на ринку лінійку товарів.
Комплектація Greenworks GD40BC (1301507):
- Тріммер;
- пиляльний диск;
- наплічний ремінь;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон;
- картонна коробка;
*акумулятор і зарядний пристрій входять в комплект поставки
Артикул для замовлення Greenworks GD 40 BC - 1301507

Якщо ваша мета – це підтримка садової ділянки і будинку в ідеальному порядку, то кращих помічників, ніж садові та промислові інструменти від ТМ GREENWORKS ви навряд чи зможете знайти.
В каталозі на нашому сайті покупець знайде будь-який сучасний інструмент GREENWORKS
Гарантія оригінальності і офіційної поставки даної торгової марки Black&Decker
На кожен інструмент GREENWORKS з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 12 місяців.
Шукайте спеціальний промо-код в наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різальна система | волосінь + ніж |
| Привід | прямий привід |
| Ремінь | наплічний |
| Матеріал штанги | сталь |
| Виконання штанги | пряма |
| Товщина волосіні | 2 мм |
| Кількість акумуляторів | немає в комплекті |
| Форма рукояті | D-подібна |
| Тип товару | тримери |
| Країна походження | США |
| Бренд | Greenworks |
| Ширина косіння ножем | 25.4 см |
| Термозахист двигуна | Так |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Автоматична подача волосіні | Так |
| Клас | професійний |