







6 995 ₴
Greenworks G40 - якісна мінімийка середнього цінового сегмента. Вона широко застосовується для очищення прибудинкових територій, фасадів будівель, миття машин, садового інвентарю або декоративних будівель. Максимальний тиск рідин при роботі становить 135 бар.
Комплектація:
- Мийка високого тиску;
- ПВХ шланг;
- пістолет з подовжувачем;
- універсальна насадка з форсункою;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
Міжнародний концерн GlobeToolsGroup представляє на ринку України ексклюзивну торговельну марку Greenworks. Даний бренд на сьогоднішній день задає тенденції розвитку для всього сегмента садових інструментів. Для цього команда експертів центру з досліджень компанії, що знаходиться у Швеції, працює з інноваційними продуктами і постійно покращує представлену на ринку лінійку товарів.

Якщо ваша мета – це підтримка садової ділянки і будинку в ідеальному порядку, то кращих помічників, ніж садові та промислові інструменти від ТМ GREENWORKS ви навряд чи зможете знайти.
В каталозі на нашому сайті покупець знайде будь-який сучасний інструмент GREENWORKS
Гарантія оригінальності і офіційної поставки даної торгової марки Black&Decker
На кожен інструмент GREENWORKS з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 12 місяців.
Шукайте спеціальний промо-код в наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Greenworks |
| Вага | 8.6 кг |
| Габарити | 293х460х335 мм мм |
| Гарантія | 36 місяців місяців |
| Довжина шланга | 6 м |
| Клас | напівпрофесійний |
| Комплектація | фільтр для води |
| Максимальна температура води | 40°C °C |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал помпи | нержавіюча сталь |
| Потужність, Вт | 1900 Вт Вт |
| Особливості | забір води з ємності |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Продуктивність | 420 л/год куб. м/мин |
| Робочий тиск | 135 бар |
| Самостійний забір води | є |
| Стан | Нове |
| Країна походження | США |