









2 699 ₴
Базові технічні характеристики
Застосування
Тример - це одна з різновидів ручного інструменту з електричним двигуном основне завдання якого це косіння трави . Електричні тример являє собою сучасний варіант традиційного ручного інструменту. Зазвичай застосовують такий інструмент на невеликих прибудинкових територіях, крім того, їм виробляють покіс трави у важко доступних ділянках , де неможливо провести покіс трави газонокосаркою. Ріжучим елементом є косильна волосінь, яка обертається на великій швидкості. Greenworks GST6030 - зручний і компактний в зберіганні триммер,Живлення моделі здійснюється від звичайної мережі живлення 220 Вольт.
Міжнародний концерн GlobeToolsGroup представляє на ринку України ексклюзивну торговельну марку Greenworks. Даний бренд на сьогоднішній день задає тенденції розвитку для всього сегмента садових інструментів. Для цього команда експертів центру з досліджень компанії, що знаходиться у Швеції, працює з інноваційними продуктами і постійно покращує представлену на ринку лінійку товарів.
Комплектація Greenworks GST6030:
- Сам тріммер;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
Артикул для замовлення даної моделі - 2103707

Якщо ваша мета – це підтримка садової ділянки і будинку в ідеальному порядку, то кращих помічників, ніж садові та промислові інструменти від ТМ GREENWORKS ви навряд чи зможете знайти.
В каталозі на нашому сайті покупець знайде будь-який сучасний інструмент GREENWORKS
Гарантія оригінальності і офіційної поставки даної торгової марки Black&Decker
На кожен інструмент GREENWORKS з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 12 місяців.
Шукайте спеціальний промо-код в наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | США |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Стан | Новий |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різальна система | лісочка |
| Привід | металевий вал |
| Виконання штанги | пряма |
| Товщина волосіні | 2 мм |
| Форма рукояті | D-подібна |
| Тип товару | тримери |
| Країна походження | США |
| Бренд | Greenworks |
| Конструкція штанги | нерозбірна |
| Телескопічна ручка | Так |
| Автоматична подача волосіні | Так |
| Клас | професійний |