









2 299 ₴
Тример - це одна з різновидів ручного інструменту з електричним двигуном основне завдання якого це косіння трави . Електричні тример являє собою сучасний варіант традиційного ручного інструменту. Ширина скошування трави (33 см) не дозволяє обробляти великі ділянки. Зазвичай застосовують такий інструмент на невеликих прибудинкових територіях, крім того, їм виробляють покіс трави у важко доступних ділянках , де неможливо провести покіс трави газонокосаркою. Ріжучим елементом є косильна волосінь, яка обертається на великій швидкості. Greenworks GST4530 - електричний тріммер, який активно застосовується на дачних ділянках
Міжнародний концерн GlobeToolsGroup представляє на ринку України ексклюзивну торговельну марку Greenworks. Даний бренд на сьогоднішній день задає тенденції розвитку для всього сегмента садових інструментів. Для цього команда експертів центру з досліджень компанії, що знаходиться у Швеції, працює з інноваційними продуктами і постійно покращує представлену на ринку лінійку товарів.
- Тріммер;
- картонна коробка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
Артикул для замовлення - Greenworks GST4530 - 2103607

Якщо ваша мета – це підтримка садової ділянки і будинку в ідеальному порядку, то кращих помічників, ніж садові та промислові інструменти від ТМ GREENWORKS ви навряд чи зможете знайти.
В каталозі на нашому сайті покупець знайде будь-який сучасний інструмент GREENWORKS
Гарантія оригінальності і офіційної поставки даної торгової марки Black&Decker
На кожен інструмент GREENWORKS з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 12 місяців.
Шукайте спеціальний промо-код в наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | США |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Стан | Новий |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різальна система | лісочка |
| Матеріал штанги | сталь |
| Виконання штанги | пряма |
| Товщина волосіні | 1.6 мм |
| Форма рукояті | D-подібна |
| Тип товару | тримери |
| Країна походження | США |
| Бренд | Greenworks |
| Конструкція штанги | телескопічна штанга |
| Колесо для вертикальної обробки країв 90° | Так |
| Термозахист двигуна | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Автоматична подача волосіні | Так |
| Клас | професійний |