




5 995 ₴
Мийка Greenworks GPWG3 допоможе оперативно змити бруд з фасадів будівель, доріжок, огорож, а також помити автомобіль або мотоцикл. На корпусі передбачені спеціальні відсіки для компактного зберігання приладдя, а обрезинені колеса полегшать переміщення апарату.
Двигун потужністю 1500 Вт
Мережева модифікація на базі потужного електромотора забезпечує стабільний тиск, усуває нечистоти з поверхонь. Працює скрізь, де є джерело 220В.
Робочий тиск – 120 бар
Водопостачання із значними показниками розраховане на відмінні результати клінінгу в найкоротші терміни. Струмінь збиває грязьові маси з різноманітною сувенірною та фактурних предметів і площин.
Високий рівень продуктивності
Пропускна здатність моделі становить 400 л/год, завдяки чому ефективно ліквідуються масиви забруднень, пил і засохлі плями при раціональному витраті гідроресурсів.
Можливість забору води з ємкості
Функція всмоктування розширює область проведення клінінгових заходів, допускає використання водних ресурсів з відра або каністри для функціонування без водопроводу. Фільтр грубої очистки відокремлює сторонні домішки, крім поломки устаткування з-за неякісного водопостачання.
Надійний алюмінієвий насос
Помпа з алюмінію не сприйнятливий до вологи і деформаційним зрушень, відрізняється відмінною тепловіддачею, що виключає надмірне нагрівання сайту. Сталевий тривісний поршень довговічний і підвищує швидкість миття.
Набір аксесуарів в комплекті поставки
Пістолет, турбонасадка, розпилювач з форсункою, ПВХ-шланг і мильна пляшечка сприяють якісному очищенню різних об'єктів, оптимізує споживання рідини і миючих засобів. Легке з'єднання елементів реалізовано тримачі, що швидко фіксуються коннекторами.
Комплектація:
- Мийка високого тиску;
- ПВХ шланг, 6 м;
- пістолет з подовжувачем;
- універсальна насадка з форсункою;
- турбо насадка;
- пінокомплект;
- картонна коробка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
Міжнародний концерн GlobeToolsGroup представляє на ринку України ексклюзивну торговельну марку Greenworks. Даний бренд на сьогоднішній день задає тенденції розвитку для всього сегмента садових інструментів. Для цього команда експертів центру з досліджень компанії, що знаходиться у Швеції, працює з інноваційними продуктами і постійно покращує представлену на ринку лінійку товарів.

Якщо ваша мета – це підтримка садової ділянки і будинку в ідеальному порядку, то кращих помічників, ніж садові та промислові інструменти від ТМ GREENWORKS ви навряд чи зможете знайти.
В каталозі на нашому сайті покупець знайде будь-який сучасний інструмент GREENWORKS
Гарантія оригінальності і офіційної поставки даної торгової марки Black&Decker
На кожен інструмент GREENWORKS з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 12 місяців.
Шукайте спеціальний промо-код в наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Greenworks |
| Вага | 7.5 кг |
| Габарити | 460х330х290 мм мм |
| Гарантія | 24 місяці місяців |
| Довжина шланга | 6 м |
| Клас | напівпрофесійний |
| Максимальна температура води | 50°C °C |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал помпи | нержавіюча сталь; алюміній |
| Потужність, Вт | 1500 Вт Вт |
| Особливості | забір води з ємності; алюмінієвий насос |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Продуктивність | 400 л/год куб. м/мин |
| Робочий тиск | 120 бар |
| Самостійний забір води | є |
| Стан | Нове |
| Країна походження | США |