







8 740 ₴
Бетонозмішувач Concrete Mixer Pro 165 являє собою надійне та дуже якісне будівельне обладнання. Як видно з назви, об'єм бака бетонозмішувача становить 165 літрів.
Бетонозмішувач використовується під час проведення будівельних і ремонтних робіт. З його допомогою можна приготувати суміші та розчини, чудово підходить для перемішування та змішування більшості різновидів рідких і сипких будівельних сумішей. Об'єм готової суміші може досягати 125 літрів. Для роботи бетонозмішувача, його необхідно під'єднати до однофазної електромережі з напругою 220 вольтів.
Електричний двигун. Має електричний двигун із номінальною потужністю роботи 900 Вт, він здатний забезпечити швидкість обертання вала в 25-30 об/хв.
Просте транспортування. Для полегшення можливого транспортування бетонозмішувача будівельним майданчиком він обладнується парою невеликих коліс.
Компанія Concrete виробляє бетон, цементи, різні будівельні суміші, а також бетонозмішувачі. Продукція бренда вирізняється високою якістю за вельми доступною ціною. Офіційна гарантія на бетонозмішувачі компанії становить 12 місяців.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concrete Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм бака бетономішалки | 165 л |
| Об'єм готової суміші | 125 л |
| Частота обертів барабана | 30 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52.5 кг |