





10 289 ₴
Бетонозмішувач Concrete Mixer Standart 180 являє собою надійне та дуже якісне будівельне обладнання. Як видно з назви, об'єм бака бетонозмішувача становить 180 літрів.
Бетонозмішувач використовується під час проведення будівельних і ремонтних робіт. З його допомогою можна приготувати суміші та розчини, чудово підходить для перемішування та змішування більшості різновидів рідких і сипких будівельних сумішей. Об'єм готової суміші може досягати 140 літрів. Для роботи бетонозмішувача, його необхідно під'єднати до однофазної електромережі з напругою 220 вольтів.
Електричний двигун. Має електричний двигун із номінальною потужністю роботи 1000 Вт, вбудований термодатчик вимкне двигун за можливого перегрівання.
Просте транспортування. Для полегшення можливого транспортування бетонозмішувача будівельним майданчиком він обладнується парою невеликих коліс.
Компанія Concrete виробляє бетон, цементи, різні будівельні суміші, а також бетонозмішувачі. Продукція бренда вирізняється високою якістю за вельми доступною ціною. Офіційна гарантія на бетонозмішувачі компанії становить 12 місяців.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concrete Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм бака бетономішалки | 180 л |
| Об'єм готової суміші | 140 л |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1210 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Вага | 55.5 кг |