
787 878 ₴
Бетонозмішувач Forte EW1230 має гравітаційний принцип дії. Вінець бетонозмішувача зроблений із міцного сплаву чавуну. Модель виробляється в Китаї.
Об'єм бака – 230 літрів, об'єм готової суміші – 130 літрів.
Використовується для приготування сумішей бетону та різних будівельних розчинів. Найчастіше використовується у разі індивідуального та невеликого комерційного будівництва. Як джерело живлення для бетонозмішувача використовується однофазна електрична мережа з напругою 220 вольтів.
Електричний двигун. Потужний електричний двигун на 550 Вт дає змогу скоротити час приготування бетонної суміші.
Висока стійкість. Має наполегливу раму товщиною на 2.5 мм, її використання робить конструкцію бетонозмішувача стійкішою на будь-якому типі поверхні.
Компанія Forte веде свою діяльність вже понад 10 років, бренд зареєстрований в Україні, але його виробничі потужності розташовані в Китаї. Компанія випускає сільськогосподарську техніку, бензинові та дизельні електрогенератори, мотопомпи, будівельне обладнання, снігоприбирачі, техніку для побутових потреб та інше обладнання. Залежно від продукції, на неї поширюється офіційна гарантія терміном від 12 до 36 місяців.приясткової техніки, а також почала випуск електротехнічного обладнання. Продукція Кентавр має досить непогану якість і водночас вирізняється бюджетною ціною.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 230 л |
| Об'єм готової суміші | 130 л |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 57 кг |