




6 214 ₴
Акумуляторна коса Vitals Master AZT 3603a — ергономічна та зручна у використанні модель із безщітковим електричним двигуном, який не вимагає сервісного обслуговування.
Акумуляторна коса здатна виконувати косіння трави, бур'янів і навіть невеликих кущів. Незамінна під час догляду за прибудинковою територією, або під час роботи в саду або парковій зоні. Ширина скошування під час використання волосіні становить 380 мм, а під час використання ножа — 250 мм.
Джерело живлення. Коса працює від двох літій-іонних акумуляторних батарей із напругою по 18 вольтів кожна. Час автономної роботи може відрізнятися залежно від ємності акумуляторів.
Ранцева жилетка. Конструкція з використанням ранцевої жилетки з двома ременями дає змогу істотно зменшити навантаження на руки користувача під час використання коси.
Компанія Vitals розпочала свою діяльність ще 1993 року в Латвії, компанія була заснована інженером із Німеччини Проте Хіршбахером. На цей момент завод компанії розташований у місті Ріга. Продукція бренда вирізняється досить високою якістю, водночас має порівняно невисоку ціну. Компанія випускає генератори, зарядні пристрої, двигуни, компресори, випускає також електричний інструмент і різну садову техніку.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 250 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7100 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |