








Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Полірувальна машина Ryobi RDP18-0 — універсальна акумуляторна модель, використовується насамперед у разі видалення дефектів із металевих поверхонь.
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою!
Полірувальна машина найчастіше використовується під час ремонту автомобілів у гаражах і на СТО, з її допомогою можна видаляти подряпини, вихрові сліди та інші дефекти з металевої поверхні. Діаметр диска становить 76 мм.
Зручний перемикач. За допомогою зручного перемикача користувач може вибрати один із двох режимів роботи: полірування або шліфування.
Робота за поганого освітлення. Для роботи в умовах поганого освітлення, наприклад у темну пору доби, полірувальна машина обладнана світлодіодною підсвіткою.
Компанія починає свою історію з далекого 1943 року — тоді бренд Ryobi виник на Японському ринку, як виробник якісного лиття для японської промисловості. Ryobi — це якісний професійний інструмент. На сьогодні компанія виробляє інструменти та садове обладнання. Компанія Ryobi Limited — величезна міжнародна компанія, що охоплює 2020 рік 16 дочірніх представниць, Ryobi здійснює офіційні постачання у 150 країн світу, зокрема в Україну.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 7800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 76 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |