



6 599 ₴
Бойлер Atlantic OPRO Turbo VM 050 D400-2-B здатний зробити нагрівання води за мінімальний час. Бойлер встановлюється на стіні у вертикальному положенні, так само треба зазначити наявність потужного ТЕНа "мокрого" типу.
Бойлер дасть змогу забезпечити гаряче водопостачання практично в будь-якому житловому або офісному приміщенні. Має досить місткий бак об'ємом 50 літрів. Бойлер має вбудований захист від перегрівання, замерзання за низьких температур.
Швидке нагрівання. Важливою перевагою бойлера є використання ТЕНа потужністю 2500 Вт. Це дає змогу зробити нагрівання повного бака води з 15 до 65 градусів лише за 66 хвилин.
Регулювання температури нагрівання. Регулювання температури нагрівання води відбувається за допомогою механічного термостата, контроль здійснюється за допомогою вбудованого термометра.
Компанія Atlantic була заснована ще 1968 року у Франції, схотіла це було невелике сімейне підприємство. Бренд розробляє й виробляє бойлери, проточні водонагрівачі, опалювальну та кліматичну техніки. Продукція бренда вирізняється досить високою якістю й надійністю. На сьогодні більшість виробничих потужностей компанії розташовані в Єгипті.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 606 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 451 мм |