




29 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Hecht OHV |
| Максимальна ширина обробки | 50 см |
| Максимальна глибина обробки | 35 см |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Діаметр коліс | 13 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Витрата палива | 0.9 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 кг |