
Відправка з 13 квітня 2026531 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Ударні клейма від King Tony використовуються для обробки міді, заліза, алюмінію, дюран, латуні, свинцю. За допомогою інструментів здійснюється нанесення відбитка на вироби з металу. Вони виготовлені з хром-ванадиевого сплаву, характеризуються високою міцністю і надійністю.
Комплектація:
Компанія Електромотор вашій увазі пропонує модель від відомої торгової марки King Tony
Артикул для замовлення цього товару торгової марки King Tony -
Торгова марка King Tony - це досить великий міжнародний бренд, який спеціалізується на розробці і виробництві інструментів для обслуговування автомобілів. За останнє десятиліття бренд значно розширив свою присутність на ринку України,

Компанія King Tony була заснована Чарльзом Лаі і Тоні Лиином в 1976 році на території Тайваню. І спочатку бренд займався виробництвом інструментів для побутового обслуговування автомобілів. Але вже буквально через кілька років, виробництво і продаж продукції зросли в кілька разів. Було прийнято рішення про значне розширення виробничих потужностей і вихід на міжнародний ринок.
Сьогодні продукція компанії представлена практично у всіх регіонах світу: в Азії, Європі, Північній та Південній Америці, Австралії, на Близькому Сході і навіть на Африканському континенті.
Товари King Tony відповідають міжнародним стандартам якості ANSI, DIN, ISO 9002 і іншим.
На сайті інтернет-магазину Електромотор ви зможете підібрати собі інструмент від бренду King Tony на будь-який гаманець і під будь-які потреби. Не забувайте і про промо-коди, які діють при покупці.
На всю продукцію бренду King Tony, яка представлена в каталозі нашого магазину, поширюється офіційна гарантія. Вся продукція офіційна і сертифікована. Підробок ми не продаємо.
Шукайте спеціальні промо коди в наших оглядах відео

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | King Tony |
| Вага | 0.28 кг |
| Вид | цифри |
| Габарити | 65х27х27 мм мм |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Комплектація | Клейма, 9 шт.; упаковка |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Оброблюваний матеріал | по металу |
| Розмір/номер | 6 мм |
| Країна походження | Тайвань |
| Упаковка | пластиковий футляр |