
Відправка з 13 квітня 2026968 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Базові технічні характеристики моделі 3508MR10 King Tony
Компанія Електромотор вашій увазі пропонує модель 3508MR10 від відомої торгової марки King Tony Торцеві головки володіють різним розміром і мають широку сферу застосування . Застосовуються для закручування і відкручування шестигранних і восьмигранних болтів і гайок . Це і СТО і невелике гаражне господарство. Всі аксесуари даного набору виготовлені з сталі високої якості. Вони однозначно зможуть прослужити власникові даного інструменту довгі роки. В склад входить 8 предметів
Комплектація 3508MR10:
Торгова марка King Tony - це досить великий міжнародний бренд, який спеціалізується на розробці і виробництві інструментів для обслуговування автомобілів. За останнє десятиліття бренд значно розширив свою присутність на ринку України,

Компанія King Tony була заснована Чарльзом Лаі і Тоні Лиином в 1976 році на території Тайваню. І спочатку бренд займався виробництвом інструментів для побутового обслуговування автомобілів. Але вже буквально через кілька років, виробництво і продаж продукції зросли в кілька разів. Було прийнято рішення про значне розширення виробничих потужностей і вихід на міжнародний ринок.
Сьогодні продукція компанії представлена практично у всіх регіонах світу: в Азії, Європі, Північній та Південній Америці, Австралії, на Близькому Сході і навіть на Африканському континенті.
Товари King Tony відповідають міжнародним стандартам якості ANSI, DIN, ISO 9002 і іншим.
На сайті інтернет-магазину Електромотор ви зможете підібрати собі інструмент від бренду King Tony на будь-який гаманець і під будь-які потреби. Не забувайте і про промо-коди, які діють при покупці.
На всю продукцію бренду King Tony, яка представлена в каталозі нашого магазину, поширюється офіційна гарантія. Вся продукція офіційна і сертифікована. Підробок ми не продаємо.
Шукайте спеціальні промо коди в наших оглядах відео

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Торцеві головки 3/8" 6-гранн. глибокі: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19 мм; тримач 200 мм |
| Упаковка | металева планка |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Призначення | для автомобіля і СТО |
| Клас | побутової |
| Кількість предметів в наборі | 8 шт |
| Вага | 0.65 кг |
| Країна походження | Тайвань |
| Посадковий квадрат | 3/8" |
| Бренд | King Tony |
| Розмір посадки | 3/8" |