-13%34 558,10 ₴
30 065,60 ₴
Компресор NuAir В2800 В/100 СМ3 належить до професійної поршневої лінійки з клиноремінною передачею. Виробляється в Італії. Компресор обладнаний горизонтальним ресивером об'ємом на 500 літрів.
Компресор може використовуватися в автосервісах для накачування шин легкових транспортних засобів, на будівельних ділянках для забезпечення стисненим повітрям різних пневматичних інструментів, а також у побуті для очищення поверхонь від забруднень, фарбування за допомогою фарбопультів. Має досить непогану вихідну продуктивність — 250 л/хв. Працює від однофазної електромережі 220 вольтів.
Посилання на компресори:
| Модель | Напруга | Потужність | Продуктивність | Обсяг ресивера |
|---|---|---|---|---|
| NuAir В2800В/50 СМ2 | 220 В | 1500 Вт | 255 л/хв | 50 л |
| NuAir В2800В/100 СМ3 | 220 В | 2200 Вт | 330 л/хв | 100 л |
Шукайте промокоди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuair |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 69 кг |
| Продуктивність | 0.33 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина | 1070 мм |
| Висота | 800 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Кількість коліс | 4 шт. |