




1 511,25 ₴
Акумуляторний обприскувач Gruntek BS-12-3BP - недорога модель для побутового застосування, має ранцевое кріплення. Обприскувач досить якісний, при цьому має доступну ціну. Проводитися в Китаї.
Обприскувач використовується для внесення пестицидів, гербіцидів та різних отрутохімікатів на поверхню рослин і дерев. Використовується в саду, на городах, невеликих полях, в теплицях та на прибудинкових територіях. Обсяг бака обприскувача становить 12 літрів, при цьому тиск усередині нього може становити від 1.5 до 4 Бар. Під час використання обприскувач розміщується на спині у оператора, завдяки наявності ранцевого кріплення, тим самим звільняючи руки для направлення розпилюючої трубки.
Посилання на обприскувачі:
| Модель | Тип акумулятора | Обсяг бака | Акумуляторна батарея |
|---|---|---|---|
| Jacto PJB-20 v2020 | Li-Ion | 20 л | 14,4 В/4,2/г |
| Jacto PJB-16 | Li-Ion | 16 л | 14,4 В / 4,2 / г |
| Gruntek BS-12-3BP | Ni-Cd | 12 л | 12 / 8 / год |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Об'єм бака | 12 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Загальна вага | 4.85 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |