



2 599 ₴
Ryobi RSSBP2 – фірмовий місткий рюкзак для зручного транспортування будівельного інструменту. Можна носити як заплечну сумку або, завдяки висувній ручці та коліщаткам, возити як дорожню валізу. Об'єм будівельного рюкзака – 25 літрів.
Рюкзак – зручна сумка, що дозволяє носити велику кількість речей. Руки при цьому залишаються вільними. Будівельний рюкзак призначений для зберігання та перевезення інструментів, акумуляторів, зарядного пристрою, оснастки. Об'ємна сумка з великою кількістю відділень є ергономічним органайзером. З нею все необхідне завжди під рукою. Щільний поліестер з відштовхувальним просоченням, застібки забезпечують певну герметичність, перешкоджають потраплянню пилу та вологи всередину.
Рюкзак Ryobi для будівельного інструменту чудово тримає форму. Відрізняється універсальністю та зносостійкістю. Його можна брати в дорогу, залишати в запилених та вологих приміщеннях. Сумка пошита із щільного поліестеру, який легко чистити, прати у машинці. Тканина відштовхує вологу та пил. Матеріал кишень - поліестер 1680 ден. Є внутрішнє відділення для портативного комп'ютера. Цілісність техніки, що транспортується, забезпечує регульований ремінь, м'яка підкладка. Усі кишені закриваються. Ручний інструмент можна зберігати у спеціальному вкладиші-органайзері. Ущільнене дно витримує навантаження до 20 кг. Оснащено двома невеликими пластиковими коліщатками та двома ніжками для більшої стійкості. Висота висувної ручки – 52 см.
Рюкзак укомплектований висувною ручкою, коліщатками, вкладкою для ручного інструменту. На товар діє 36-місячна гарантія від виробника.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Кількість відділень/кишень | 24 |
| Матеріал | Синтетика |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 470 мм |