Коптильні
- 331245
- 331240
- 331241
- 331242
Коптильні - якісні моделі для приготування копченої риби і м'яса від відомих виробників
Коптильня – це агрегат для приготування способом холодного або гарячого копчення м'ясних і рибних делікатесів. Тепер вам не потрібно йти в магазин і витрачати гроші на продукти сумнівної якості – можна приготувати смачну рибу і м'ясо в домашніх умовах. А при належній вправності це може стати початком власного бізнесу.
Відео огляд агрегату дивіться на нашому каналі
Як влаштовані коптильні
Звичайний агрегат для копчення являє собою металевий ящик з порожнистої серединою. Там розміщуються решітки для розташування продуктів, а також піддони, в яких буде стікати жир. Продукти в коптильні обробляються димом, завдяки чому і отримують вишуканий, всіма улюблений аромат і смак. При цьому ви отримуєте виключно натуральний продукт без використання яких-небудь добавок. Також всередину пристрою закладають тріску для диму, а під дном розкладають вогнище. Температура підвищується, дранка починає тліти і давати димок. Проникаючи всередину продуктів, він термічно обробляє їх, залишаючи свій аромат.
Види коптилен
Ці пристрої бувають для холодного і гарячого копчення.
При гарячому копченні використовують агрегати з нержавіючої сталі. Процес проходить при температурі близько 55 градусів протягом кількох годин. Як правило, ці пристрої для домашнього використання оснащені гідрозатворів, який не дає диму проникати в приміщення.
Холодне копчення займає більший відрізок часу. Продукти при цьому обробляються при температурі до 25 градусів. При такій обробці продукти втрачають багато вологи, тому зберігаються довше.
Коптильні: корисна інформація
Це спеціальне пристосування, яке не дає диму заходити всередину приміщення. Також сучасні коптильні оснащені зручними ручками, які слабо нагріваються, і щільно прилеглою кришкою. Матеріал виготовлення агрегату – нержавіюча сталь.
Мясо может получиться недостаточно сочным, если в нем мало жира. Выбирать следует средне-жирные куски. Следите за тем, чтобы щепы не было слишком много. Это даст продуктам неприятную горечь и даже темный налет.
Після закінчення копчення дайте м'ясу полежати 6-12 годин. Таким чином, запах і смак стануть більш м'якими, а продукт «дозріє»
Приобретайте только качественную продукцию проверенных производителей. Кустарные коптильни могут не только испортить продукты, но и стать источником более серьезных неприятностей.