Відгуки про компанію Електромотор
Додати відгук
Все працює все приїхало цілим
Віталій Я.Товар відсутній.
Дмитро М.- Михайло Г.
- Валерій К.
- Павел Л.
- Анатолій Р.
- Скиба В.
- Игорь К.
Все добре
Григорій А.

Все чудово