





5 310 ₴
Акумулятор Exide Premium EA640 - 64Ah Євро відноситься до стартерному необслуживаемому типу батарей для легкових автомобілів. Корпус виконаний з міцного пластику в європейському стандарті. Ємність АКБ становить 64 Ач з пусковим струмом 640 А і напругою 12 Ст.
Представляємо вашій увазі наш відео огляд АКБ торгової марки Exide

Для виробництва АКБ даної моделі, компанія-виробник використовує запатентовану технологію Exide - заряд батареї в 1,5 рази швидше. Це можливо за рахунок використання вуглецевих добавок при створенні негативних пластин. Технологія Exide дозволила значно поліпшити прийом заряду і тим самим скоротити час зарядки.

Перед тим, як придбати автомобільний акумулятор, зверніть увагу на дату виготовлення. Вона зазначена у верхній частині АКБ за допомогою гарячого тиснення цифр на пластмасі корпусу.

Купуючи акумулятори даного типу, варто звернути увагу на наступні моменти: немає можливості зробити заміри щільності електроліту, герметичний корпус не допускає швидку зарядку з допомогою великих струмів. Перед зарядкою АКБ, встановіть її на тверду, рівну поверхню. Виставите силу струму, яка не повинна перевищувати 2 ампера на стартері.

У нашому магазині представлений великий асортимент автомобільних акумуляторів, які мають гарантію якості від виробника. Доступні ціни, наявність на складі та постійні знижки тільки в компанії Електромотор!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Пусковий струм | 64 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | _EA640 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | зворотна (-/+) |
| Ємність акумулятору | 640 |