![Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 66Ah [–|+], фото 1](https://images.prom.ua/2143169084_akumulyator-oberon-eurostandard.jpg)
![Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 66Ah [–|+], фото 2](https://images.prom.ua/2135076779_w115_h115_akumulyator-oberon-eurostandard.jpg)
![Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 66Ah [–|+], фото 3](https://images.prom.ua/2135076781_w115_h115_akumulyator-oberon-eurostandard.jpg)
![Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 66Ah [–|+], фото 4](https://images.prom.ua/2135076785_w115_h115_akumulyator-oberon-eurostandard.jpg)
![Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 66Ah [–|+], фото 5](https://images.prom.ua/2135935437_w115_h115_akumulyator-oberon-eurostandard.jpg)
2 550 ₴
Ми торгуємося! Всі ціни на сайті вказані для вашого ознайомлення. Знижка гарантована! Телефонуйте прямо зараз, і купуйте якісний товар за найкращою ціною!
Потужний і якісний акумулятор, який ми рекомендуємо для установки на легкові автомобілі з двигуном об'ємом 1,2-1,7 л, у тому числі і на Lanos, Sens, Aveo. Також успішно застосовується така модель для установки на водний транспорт або малу сільськогосподарську техніку. Надійність, висока якість комплектуючих і більш ніж доступна ціна робить цю батарею однією з найпопулярніших. Виробник акумулятора – Україна, дані моделі відомі вже протягом багатьох років. Являє собою свинцево-кислотний акумулятор, який знаходиться в міцному корпусі з пластику. Модель оснащена ручкою для зручного транспортування. Є кальцієвим акумулятором – це означає, що в даній батареї плюсові пластини просочені кальцієм. Дана технологія дає можливість в кілька разів зменшити саморозряд батареї, а також значно знизити необхідність доливання води. В процесі експлуатації вода випаровується зі складу електроліту. Тому в середньому, кожні 8-10 тис км пробігу вам потрібно буде доливати дистильовану воду для того, щоб акумулятор продовжив якісно функціонувати.

Акумулятор VARTA 6СТ 63 Silver Dynamic - це більш дорога модель

Модель володіє високою ємністю – це стало можливим завдяки використанню свинцю високого ступеня очищення. Також батарея даного типу характеризується високими струмами запуску. Акумулятор є практично необслуговуваним, вода випаровується дуже повільно. Саморозряд також мінімальний. Необхідно контролювати процес та не допускати глибокого розряду даної батареї через можливу сульфатації.

Термостійкий пластик, з якого зроблений корпус, малочутливий до пошкоджень і вібрації. Завдяки цьому батарея буде надійно працювати в автомобілі. Спеціальні присадки дозволили зробити так, що батарея може функціонувати навіть у сильні морози – до мінус 30 градусів Цельсія. Пластини в даному акумуляторі литі, він стійкий до корозії.

В залежності від того, як саме ви експлуатуєте батарею, термін служби може досягати до 8 років (заявлено виробником). Термін гарантійного обслуговування становить 2 роки. Ємність моделі – 66 Ач. Пусковий струм – 570 А. Полярність: плюс ліворуч. Є зручний індикатор заряду, який стає зеленим при повній зарядці. Вольтаж моделі становить 12 Ст.

Якщо вам потрібен акумулятор для легкового авто, газелі, вантажівки або водного транспорту – звертайтеся в компанію «Електромотор». Професійна консультація та допомога у виборі необхідної моделі батареї. Весь товар отруюється зі складу в Києві, завжди в наявності, перед відправкою перевіряється. 100% оригінальні та якісні акумулятори за найкращими цінами. Телефонуйте прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oberon |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Пусковий струм | 570 А |
| Ємність акумулятору | 66 А. г |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | Лівий + |
| Тип акумулятора | свинцево-кислотні батареї |