




34 497 ₴
Камнеріз Golz MS400 — багатофункціональний агрегат будівельного класу, найчастіше використовується в будівництві та на дрібному виробництві. Каменерізний верстат має якісне виготовлення, його надійний електричний двигун здатний працювати тривалий час без потреби в зупинці.
Модель чудово справляється з різкою різних видів натуральних і штучних каменів, підійде так само для різання плитки, бетону, керну, цегли та інших аналогічних матеріалів. Модель може проводити сухе та мокре різання заготівок, обробка може здійснюватися під будь-яким кутом від 0 до 45 градусів. Максимальна товщина різання залежить від кута оброблення, під прямим кутом товщина різу може досягати 137 мм.
Посилання на плиткорези та каменірези Golz:
| Модель | Тип | Потужність | Довжина різання |
|---|---|---|---|
| BS400 | Камнеріз | 2200 Вт | 800 мм |
| MS400 | Камнеріз | 2200 Вт | 700 мм |
| GS350 | Плиткорез | 2200 Вт | 1200 мм |
| GS350A-M | Плиткорез | 2200 Вт | 1500 мм |
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті та всі різновиди месенджерів Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Ціна рекомендована роздрібна, однакова у всіх інтернет-магазинах!
Ищите промо коды на нашем Youtube канале!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Кут різу | 45 град. |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна довжина різу | 700 мм |
| Максимальна глибина різу | 137 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 66 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 530 мм |
| Розміри оброблюваного матеріалу | |
| Довжина заготівлі | 700 мм |
| Товщина заготовки | 137 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | нові |