



60 994 ₴
Плиткоріз Golz GS350 вирізняється високою якістю й належить до обладнання професійного класу. Модель використовується для різання тротуарної та керамічної плитки, так само справляється з бетоном і цеглою. Можливість мокрого різання унеможливлює розколення плитки під час її оброблення.
Плиткорізний верстат найчастіше використовується будівельниками, плиточниками або ж мулярами, але так само може застосовуватися на виробництві з невеликим навантаженням. За різання заготівок відповідає алмазний диск діаметром 350 мм, над ним розташований металевий захисний кожух. На верстаті є кнопка аварійного вимкнення, вона використовується у разі виникнення будь-яких екстрених або позаштатних ситуацій. Плиткоріз підтримує пряме та кутове різання.
Посилання на плиткорези та каменірези Golz:
| Модель | Тип | Потужність | Довжина різання |
|---|---|---|---|
| BS400 | Камнеріз | 2200 Вт | 800 мм |
| MS400 | Камнеріз | 2200 Вт | 700 мм |
| GS350 | Плиткорез | 2200 Вт | 1200 мм |
| GS350A-M | Плиткорез | 2200 Вт | 1500 мм |
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті та всі різновиди месенджерів Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Ціна рекомендована роздрібна, однакова у всіх інтернет-магазинах!
Ищите промо коды на нашем Youtube канале!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 350 мм |
| Максимальна глибина різу | 110 мм |
| Максимальна довжина різу | 1200 мм |
| Кут різу | 45 град. |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 95 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 530 мм |
| Розміри оброблюваного матеріалу | |
| Товщина заготовки | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина столу | 1200 |
| Довжина заготівлі | 1200 |
| Стан | нові |