




89 491 ₴
Плиткоріз Golz GS350A-M — верстат німецького виробництва, чудово підійде для різних завдань професійного та побутового класу, справляється з різкою тротуарною й личкувальною плитки, а також деяких різновидів натурального каменю, цегли, бетону. Плиткоріз обладнаний потужним електричним двигуном.
Модель найчастіше використовується під час проведення будівельних або ремонтних робіт, так само за певних обставин може використовуватися на виробництві. Верстат здатний різати заготовки з максимальною довжиною до 1500 мм, водночас максимальна глибина різання — 110 мм. Модель підтримує мокру та сухе різання заготівок. Різання здійснюється за допомогою алмазного диска, його діаметр становить 1300 мм за розміру посадкового отвору на 25,4 мм.
Посилання на плиткорези та каменірези Golz:
| Модель | Тип | Потужність | Довжина різання |
|---|---|---|---|
| BS400 | Камнеріз | 2200 Вт | 800 мм |
| MS400 | Камнеріз | 2200 Вт | 700 мм |
| GS350 | Плиткорез | 2200 Вт | 1200 мм |
| GS350A-M | Плиткорез | 2200 Вт | 1500 мм |
Вцінимо кожного нашого покупця. На нашому сайті ціни рекомендовані роздрібні, проте ви завжди можете знайти промо код на спеціальну знижку шукайте промокоди на нашому ютубі каналі або запитуйте в наших менеджерів
Ціна рекомендована роздрібна, однакова у всіх інтернет-магазинах!
Ищите промо коды на нашем Youtube канале!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 350 мм |
| Максимальна глибина різу | 110 мм |
| Максимальна довжина різу | 1500 мм |
| Кут різу | 45 град. |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 113 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 529 мм |
| Розміри оброблюваного матеріалу | |
| Товщина заготовки | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина столу | 1650 |
| Довжина заготівлі | 1500 |
| Стан | нові |