


2 720 ₴
Плиткоріз Зеніт ЗЭП-800 оснащений потужним двигуном на 800 Вт і здатний впоратися з великими інтенсивними навантаженнями. При цьому мотор колекторного типу захищений від перевантаження і стійкий до перепадів напруги. Швидкість обертання становить 2800 об/хв, за рахунок чого відбувається різання плитки з будь-якого матеріалу з високою точністю. Ця модель плиткоріза має піддон для рідини, яка необхідна для охолодження ріжучого диска. За рахунок цієї функції немає пилу і керамічної крихти.
Плиткоріз Зеніт ЗЭП-800 найчастіше купують для різання граніту, мармуру, плитки. Цей компактний і зручний у використанні агрегат використовують у побутових цілях, у невеликих цехах, під час ремонту і будівництва. Щоб відрізати потрібний розмір плитки, є спеціальна мірна шкала.
Торговельна марка Зеніт з'явилася на ринку України в 2005 році. Це один з брендів відомої компанії "TEKMAN". Електроінструменти ТМ Зеніт часто купують для експлуатації у ремонтах, будівництві, невеликих виробництвах. Багато споживача оцінили якість і надійність даної продукції, перевіреної роками. Також, є відома лінійка інструментів "Зеніт Профі", яка орієнтована на професіоналів, майстрів та будівельних бригад. Відмінність даної серії від попередніх аналогів - більш міцні зносостійкі матеріали, збільшений ресурс роботи інструменту і поліпшені технічні характеристики.
Крім електроінструментів, компанія-виробник випускає витратний і ручний інструмент, призначений для використання в домашньому побуті, будівництві, оздоблювальних і декоративних роботах. Тільки в Україні є 50 офіційних сервісних центрів, де працюють спеціалісти вищої категорії.
Корисні посилання на плиткорізи та каменерізи інших виробників
| Модель | Вага, кг | Максимальна довжина різу, мм | Споживана потужність, Вт |
|---|---|---|---|
| RT-TC 430 U | 25 | 600 | |
| RT-SC 570 L | 54 | 65 | 1500 |
| TC-TC 618 | 8,5 | 35 | 600 |
| TE-TC 620 U | 35,8 | 30 | 900 |
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті і всі види месенджерів Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Купуючи плиткоріз Зеніт ЗЭП-800 Ви купуєте надійний верстат з офіційною гарантією якості.
Рекомендована роздрібна ціна, однакова у всіх Інтернет-магазинах!
Компанія Електромотор має величезний досвід у сфері інструментів і обладнання для різних сфер діяльності. Одним з основних напрямків є плиткорізи та каменерізи. У нас представлена лінійка професійного і побутового інструменту від багатьох виробників.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна глибина різу | 35 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кут різу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 |
| Споживана потужність | 0.8 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 180 |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга | 800.0 |