





787 878 ₴
Ми пропонуємо рекомендовано роздрібну ціну, яка не є остаточною! Телефонуйте прямо зараз! З нами можна вигідно торгуватися!
Самохідна газонокосарка Makita PLM4819 створена для догляду за великими ділянками та газонами площею до 2200 м2. Головною відмінністю від попередніх моделей 4817 і 4818 є збільшена потужність, а також наявність приводу на колеса. Величезний 60-ти літровий травозбірник має аеродинамичний клапан для своєчасного відстеження рівня наповнення ємності. Вбудований двигун Briggs & Stratton з об'ємом 150 см3 порадує досить високою потужністю і частотою обертання до 2800/хв. В процесі роботи, рівень шуму буде мінімальним! Газонокосарка PLM4819 від досвідченого японського виробника Makita допоможе підтримувати здоровий стан газону в будь-який час! Замовляйте прямо зараз, щоб отримати приємну знижку! Вартість не остаточна!
Торгова марка Makita є лідером в області розробки інструментів для будівництва, садівництва і різних промислових матеріалів. На сьогоднішній день асортимент що випускаються інструментів нараховує понад 1000 найменувань! Запорукою успіху компанії є 8 продуктивних підприємств, два з яких розташовані у Великобританії і Німеччини. Висока якість збірки і регулярна адаптація до сучасного ринку роблять продукцію Makita дуже популярною по всій земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте високі стандарти якості, технологічність і довголіття в роботі! На нашому сайті вам доступна тільки краща продукція від японського виробника з регулярними сезонними акціями!
Кращі газонокосарки Makita доступні на нашому сайті:

М'яка ергономічна рукоятка сприяє комфортній роботі з високою маневреністю. Додатковий бічний викид, при необхідності, дозволяє підживлювати великі ділянки трав'яними відходами. Повертається конструкція коліс сприяє стрижці газону навіть поблизу огорож. Це запобігає необхідність у використанні тримерів.

Дана модель відмінно справляється з усіма поставленими завданнями і є невибагливою в обслуговуванні. Регулювання висоти зрізу (25-70 мм) відбувається централізовано, за допомогою спеціального важеля з лівого боку. Навіть при тривалому навантаженні, агрегат без проблем справляється з жорсткими трав'яними заростями.

Замовивши газонокосарку Makita PLM4819 на нашому сайті ви отримуєте офіційну гарантію від виробника, строком на 3 роки!
Ми пропонуємо тільки ексклюзивні новинки моторизованої техніки від провідних світових виробників!
Телефонуйте прямо зараз і замовляйте! Ми торгуємося, ціна не остаточна!

І найголовніше подивіться відео а не переплачуйте зайвих грошей за газонокосарки Макіта
✌
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Мульчування | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 480 мм |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 2000 кв.м |
| Тип | Газонокосарка |
| Висота скошування | 70 мм |
| Виробник | Makita |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | B&S625E ReadyStart 09P7 |
| Об'єм двигуна | 150 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.47 л |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.3 кг |