




22 333 ₴
Компресор Einhell TH-AC 190 Kit - нова модель лінійки безмасляних компресорів. Пристрій став компактніше, легше. Двигун компресора стійкий до навантажень і не вимагає обслуговування.
Einhell TH-AC 190 Kit - працює повністю без масла. Використовується для накачування коліс, надування кульок, м'ячів, матраців, для запуску розпилювачів, краскопультів.
На пристрій поширюється офіційна гарантія від компанії-виробника терміном на 24 місяці.
Einhell TH-AC 190 Kit поставляється з трьох метровим напірним шлангом з швидкозажимний муфтою, який дозволяє використовувати пристрій для роботи з пневмоінструментом.
Простоту і ергономіку в роботі забезпечує коннектор такого типу.
Ви отримаєте в комплекті з пристроєм набір з трьох адаптерів, датчик тиску в шинах і продувний пістолет.
Пристрій працює від мережі з напругою 220 В і споживає до 1100 Вт.
Ця модель ергономічна, пристрій легко транспортувати і зберігати.
Компресор Einhell TH-AC 190 Kit
Напірний шланг
Набір адаптерів 3 шт
Насадка для продувки
Пістолет для різних насадок з манометром
Насадка для накачування шин
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на компресори:
| Модель | Вага | Обсяг ресивера | Потужність |
|---|---|---|---|
| 17.7 кг | 30 л | 1100 Вт | |
| 128 кг | 200 л | 900 Вт | |
| 20.78 кг | 24 л | 1500 Вт | |
| 21.5 кг | 50 л | 1100 Вт | |
| 35 кг | 50 л | 1800 Вт |
На кожен компресор з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Кур'єри компанії Електромотор доставлять замовлення по місту Києву, доставка по Україні здійснюється за допомогою послуг перевізників.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Продуктивність компресора | 190 літр/хв |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |