




7 377 ₴
Ми пропонуємо рекомендовано роздрібну ціну, яка не є остаточною і може бути набагато нижче зазначеної! Телефонуйте і торгуйтеся вже зараз!
Нова модель Makita PLM4631N2 має унікальну конструкцію, що дозволяє їй з легкістю скошувати траву на найрізноманітніших ділянках. Висота скосу регулюється за допомогою спеціального важеля в діапазоні 25-70 мм. Ширина захвату становить 46 див. Великим плюсом даної новинки є наявність місткого травозбірника, ємність якого збільшена до 60 літрів! В комплект з газонокосаркою також входять: кріплення, заглушка для мульчування, ніж і боковий дефлектор. Даний агрегат найчастіше використовують для наведення порядку на прибудинкових територіях, у садах і парках. Замовляйте прямо зараз, щоб отримати високу персональну знижку! Ціна не остаточна!
Торгова марка Makita є лідером в області розробки інструментів для будівництва, садівництва і різних промислових матеріалів. На сьогоднішній день асортимент що випускаються інструментів нараховує понад 1000 найменувань! Запорукою успіху компанії є 8 продуктивних підприємств, два з яких розташовані у Великобританії і Німеччини. Висока якість збірки і регулярна адаптація до сучасного ринку роблять продукцію Makita дуже популярною по всій земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте високі стандарти якості, технологічність і довголіття в роботі! На нашому сайті вам доступна тільки краща продукція від японського виробника з регулярними сезонними акціями!
Кращі газонокосарки Makita доступні на нашому сайті:

Управління моделлю не викличе проблем навіть у недосвідченого користувача. Все завдяки ергономічній і легко регулюється рукоятці. Колеса агрегату мають більш м'яке покриття, яке не зашкодить газону в процесі переміщення. Також, в даній моделі передбачена функція мульчування, що дозволяє працювати на великих територіях.

Газонокосарка оснащена потужним двигуном B&S 675 EX R/S на 2.49 кВт/3.3 л. с. Він оснащений функцією швидкого запуску, високою горловиною і авторегулюванням обертів. Рівень шуму буде мінімальним. З цим двигуном ви зможете легко і швидко обробляти ділянки з площею до 1200 м2.

Купуючи модель Makita PLM4631N2 у нас, ви отримуєте тільки 100% оригінальний товар!
Вся продукція, яка представлена на нашому сайті, є сертифікованою!
Телефонуйте вже зараз і замовляйте! Вартість не остаточна! З нами можна торгуватися!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 1400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Мульчування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | B&S 675 EX Ready Start |
| Об'єм двигуна | 190 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |