
20 320 ₴
Бойлер Drazice OKC 80 NTR/Z (без Тена) model 2016 - пристрій об'ємом 80 літрів без електропідігріву, що монтується на стіну.
Drazice OKC 80 NTR/Z (без Тена) model 2016 підключається до зовнішнього джерела теплоенергії з тиском 10 Бар і температурою 110 °C. Котел обладнаний регулятором температури з електроживленням 230 Ст.
На пристрій поширюється офіційна гарантія від компанії-виробника терміном на 24 місяці.
Drazice OKC 80 NTR/Z (без Тена) model 2016 оснащений сервісним люком, який дозволяє проводити роботи всередині бака з метою видалення осаду, водного каменю і накипу.
Модель має захисний магнієвий анод і ступінь захисту IP45.
Внутрішня поверхня бака покрита якісною емаллю без вмісту нікелю, що збільшує термін служби пристрою.
Запобігає корозії і виникненню гальванічного ефекту сталевий бак і сталева кришка фланця.
Ви зможете вибрати температуру нагрівання води в діапазоні від 5 до 74 C.
Панель управління включає в себе регулятор температури гарячої води, сигнальну лампу.
Модель має функцію захисту від легионелл і захист водонагрівача проти замерзання.
Комплектація:
Бойлер Drazice OKC 80 NTR/Z (без Тена) model 2016
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на бойлери:
| Модель | Вага | Обсяг | Робочий тиск |
|---|---|---|---|
| 43 кг | 125 л | 6 Бар | |
| 44 кг | 80 л | 6 Бар | |
| Drazice OKC 80 NTR/Z (без Тена) | 39 кг | 75 л | 10 Бар |
На кожен бойлер з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Кур'єри компанії Електромотор доставлять замовлення по місту Києву, доставка по Україні здійснюється за допомогою послуг перевізників.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 110 град. |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 39 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Продуктивність при ∆=50°С | 32 літр/хв |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 736 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Регулювання температури | Плавна |