




4 204 ₴
Циркуляційний насос Hi-Therm HTGN 25/60-130 — модель побутового класу, працює від однофазної електричної мережі з напругою 220 вольтів. Насос має якісну конструкцію, розрахований на тривалий термін експлуатації. Модель виробляється у Словенії.
Для нормального функціонування сучасних кліматичних систем, необхідно забезпечити в них циркуляцію теплоносія, для цього необхідно використовувати циркуляційний насос. Насос встановлюється під час монтажу систем опалення приміщень і вентиляції повітря, може так само застосовуватися в системах гарячого водопостачання. Модель здатна забезпечити подавання води на максимальну висоту до 6 метрів. Максимальна продуктивність — 58.3 л/хв
Посилання на циркуляційні насосы:
| Модель | Монтажна довжина | Висота подавання | Продуктивність | Потужність | Тиск |
|---|---|---|---|---|---|
| Hi-Therm HTGN 25/40-130 | 130 мм | 4 м | 58.3 л/хв | 50 Вт | 10 барів |
| Hi-Therm HTGN 25/40-180 | 180 мм | 4 м | 58.3 л/хв | 50 Вт | 10 барів |
| Hi-Therm HTGN 25/60-130 | 130 мм | 6 м | 58.3 л/хв | 90 Вт | 10 барів |
Шукайте промокоди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hi-Therm |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 0.058 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність (W) | 0.09 кВт |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.5 дюйм |