





787 878 ₴
Для даної моделі встановлена рекомендована роздрібна вартість, яка не є остаточною. Телефонуйте вже сьогодні і отримайте персональний промокод на знижку!
З новим фрезером Makita PJ7000 ви зможете легко створювати надійні щитові з'єднання. Головною особливістю даної моделі є можливість легкої і надзвичайно точної настройки глибини до 22 мм. Поворотна лінійка виконана з високоякісного литого алюмінію. Вона має фіксатори на 0 і 90 градусів. Максимальна частота оборотів 11000/хв досягається за рахунок фірмового двигуна на 701 Вт. У комплекті з фрезером Makita PJ7000 користувач також отримає: дискову фрезу, пилозбірник, кутову направляючу і кейс для транспортування. Телефонуйте прямо зараз і замовляйте, щоб отримати промокод на хорошу знижку! Ціна не остаточна!
Торгова марка Makita на сьогоднішній день вважається беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва різноманітних промислових матеріалів. Досить нескромне асортимент що випускаються новинок налічує більше 1000 найменувань! Запорукою успіху японського «самурая» є 8 підприємств, два з яких розташовані в Німеччині і Великобританії. Ідеальне якість складання і своєчасна адаптація до ринку технологій роблять товари Makita дуже затребуваними по всій земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте японські стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки топова продукція Makita з регулярними сезонними знижками!
Топові фрезери Makita завжди доступні на нашому сайті:

Даний фрезер розрахований на результативну роботу в горизонтальному, а також вертикальному положенні. Для швидкого налаштування вертикальної рейки інструмент оснащений прецизійним рейковим механізмом. Рукоятка моделі встановлена в передній частині, що дозволяє легко контролювати рух під час роботи.

В даному апараті глибина різу може бути встановлена в шести положеннях. Виняткова теплопровідність металу запобігає перегрів інструменту при тривалих навантаженнях. Наявність пилозбірника допомагає зберегти чистоту на робочій поверхні.

Замовивши модель Makita PJ7000 у нас, ви отримуєте тільки оригінальний товар з повною комплектацією!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками фрезерів зі всього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте і бронюйте вже сьогодні, щоб отримати персональний промокод на сезонну знижку! Вартість не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Виробник | Makita |
| Максимальна глибина фрезерування | 22 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | США |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |