




36 839 ₴
Вартість інструменту рекомендовано роздрібна та не є остаточною. Телефонуйте вже зараз і замовляйте, щоб отримати промокод з хорошою знижкою!
Плануєте придбати новий, більш потужний відбійний молоток? Рекомендуємо звернути увагу на ексклюзивної моделі Makita HM 1203 C! Даний інструмент від японського виробника Makita має покращений пилозахищений патрон SDS-Max, який заощадить робочий час на заміну оснастки. Додаткова ручка повертається на 360 градусів для максимально комфортного використання в будь-якому положенні. Частота обертів 950-1900 хв регулюється автоматично. Багата комплектація Makita HM 1203 C складається з: мастила для бурів, серветки, бічної ручки, пикообразного зубила і кейс для транспортування. Телефонуйте вже сьогодні і замовляйте з великою вигодою! Вартість не остаточна і може бути набагато нижче заявленої!
Торгова марка Makita на сьогоднішній день вважається беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва різноманітних промислових матеріалів. Досить нескромне асортимент що випускаються новинок налічує більше 1000 найменувань! Запорукою успіху японського «самурая» є 8 підприємств, два з яких розташовані в Німеччині і Великобританії. Ідеальне якість складання і своєчасна адаптація до ринку технологій роблять товари Makita дуже затребуваними по всій земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте японські стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки топова продукція Makita з регулярними сезонними знижками!
Топові відбійні молотки завжди доступні на нашому сайті:

Розробники обладнали Makita HM 1203 C всім необхідним для професійного ударного використання в будівництві. Варто відзначити подовжену вугільну щітку, яка продовжує службу апарату і розрахована на інтенсивні навантаження. Два індикатори своєчасно сповіщають про необхідність заміни щітки, а також стану підключення.

Модель оснащена високопродуктивним двигуном на 1510 Вт з низьким рівнем створюваної вібрації. Максимальна сила удару в 19.1 Дж дозволяє розраховувати на високі результати при демонтажних роботах. Інструмент найбільш ефективний при знятті старої плитки, штукатурки та інших будівельних завдань.

При купівлі відбійного молотка Makita HM 1203 C у нас, ви забезпечуєте себе оригінальним товаром в повній заводській комплектації!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками моторизованого обладнання з усього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте прямо зараз і замовляйте, щоб отримати промокод на сезонну знижку! Ціна не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1510 Вт |
| Вага | 9.7 кг |
| Тип патрона | SDS-max |
| Виробник | Makita |
| Максимальна сила удару | 19.1 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1900 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |