




23 905 ₴
Ми пропонуємо рекомендовано роздрібну ціну, яка може бути значно нижче зазначеної. Телефонуйте прямо зараз і отримуйте персональний промокод на знижку!
Даний інструмент дозволяє з легкістю проводити дроблення твердих будівельних матеріалів (камінь, бетон і тд.). Зубило може бути встановлено в одному з дванадцяти можливих положень з інтервалом в 30 градусів. Зручно розміщений перемикач позбавляє користувача від необхідності в постійному утримуванні кнопки при тривалих навантаженнях. Розробники обладнали модель вдосконаленої електрорегулюванням, яка вибирає оптимальну частоту в залежності від твердості матеріалу. Комплектація Makita HM 0871 C включає в себе: бічну ручку, мастило для бурів, серветку і кейс для транспортування. Телефонуйте вже сьогодні, замовляйте й отримуйте промокод на яскраву знижку! Ціна не остаточна!
Торгова марка Makita на сьогоднішній день вважається беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва різноманітних промислових матеріалів. Досить нескромне асортимент що випускаються новинок налічує більше 1000 найменувань! Запорукою успіху японського «самурая» є 8 підприємств, два з яких розташовані в Німеччині і Великобританії. Ідеальне якість складання і своєчасна адаптація до ринку технологій роблять товари Makita дуже затребуваними по всій земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте японські стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки топова продукція Makita з регулярними сезонними знижками!
Топові новинки Makita завжди доступні на нашому сайті:

Модель виконана в компактному ударостійкому корпусі і розрахована на інтенсивне застосування на будівельних майданчиках. Для швидкої заміни біти є надійний патрон SDS-Max. Унікальна антивібраційна технологія від розробників Makita дозволяє динамічно гасити вібрацію і збільшувати ефективність роботи.

За продуктивність Makita HM 0871 C відповідає вертикально розташований двигун з потужністю 1110 Вт. Вбудована функція зниження частоти на холостому ходу запобігає втому рук оператора при тривалих навантаженнях. Більш того, дана функція мінімізує коливання біти на момент запуску апарату.

Купуючи відбійний молоток Makita HM 0871 C у нас, ви отримуєте виключно оригінальний товар з повною комплектацією!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками відбійних молотків та перфораторів зі всього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте і бронюйте вже сьогодні, щоб отримати персональний промокод на хорошу знижку! Вартість не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1110 Вт |
| Вага | 5.6 кг |
| Тип патрона | SDS-max |
| Виробник | Makita |
| Максимальна сила удару | 8.1 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 2650 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |