

787 878 ₴
Акумуляторний обприскувач Vulkan HY-12L-005 - зручна ранцева модель для побутового використання. Обприскувач має автоматичну помпу і працює від літій-іонної акумуляторної батареї з напругою 12 Вольт і ємністю до 8 Ач.
Обприскувач використовується для нанесення засобів боротьби з шкідниками та рідких добрив на сільськогосподарські рослини і садові дерева. За допомогою обприскувача ви зможете обробити досить великі площі сільськогосподарських угідь. Високий радіус розпилення і місткий бак для рідини забезпечують оприскувачі високий рівень продуктивності. Обсяг бака становить 12 літрів.
Посилання на обприскувачі:
| Модель | Тип | Обсяг бака | Напруга АКБ | Ємність АКБ |
|---|---|---|---|---|
| Vulkan HY-12L-005 | акумуляторний | 12 л | Дванадцять | 8 Ач |
| Vulkan HY-16L | акумуляторний | 16 л | Дванадцять | 8 Ач |
| Vulkan OLD-15L | акумуляторний | 15 л | Вісімнадцять | 4 Ач |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Об'єм бака | 12 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Загальна вага | 3 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |