
5 582 ₴
Базові технічні характеристики моделі 3033MRV King Tony
Компанія Електромотор вашій увазі пропонує модель 3033MRV від відомої торгової марки King Tony Застосовуються головки з представленого набору для закручування і відкручування виробів з різьбленням. Відносяться до ручного слюсарного інструменту. Відмінно справляються з шестигранними і восьмигранними болтами і гайками . Головки торцеві в даному наборі володіють різним розміром і мають широку сферу застосування . Це насамперед СТО і спеціалізовані підприємства по ремонту техніки Відмінно підійдуть в невелике гаражне господарство, так як володіють невисокою ціною. Всі аксесуари даного набору виготовлені з сталі високої якості. Вони однозначно зможуть прослужити власникові даного інструменту довгі роки. У набір входять головки торцеві у кількості 33 штук. Усі покладені в кейс і мають штатні місця.
Комплектація 3033MRV:
Артикул для замовлення цього товару торгової марки King Tony - 3033MRV
Торгова марка King Tony - це досить великий міжнародний бренд, який спеціалізується на розробці і виробництві інструментів для обслуговування автомобілів. За останнє десятиліття бренд значно розширив свою присутність на ринку України,

Компанія King Tony була заснована Чарльзом Лаі і Тоні Лиином в 1976 році на території Тайваню. І спочатку бренд займався виробництвом інструментів для побутового обслуговування автомобілів. Але вже буквально через кілька років, виробництво і продаж продукції зросли в кілька разів. Було прийнято рішення про значне розширення виробничих потужностей і вихід на міжнародний ринок.
Сьогодні продукція компанії представлена практично у всіх регіонах світу: в Азії, Європі, Північній та Південній Америці, Австралії, на Близькому Сході і навіть на Африканському континенті.
Товари King Tony відповідають міжнародним стандартам якості ANSI, DIN, ISO 9002 і іншим.
На сайті інтернет-магазину Електромотор ви зможете підібрати собі інструмент від бренду King Tony на будь-який гаманець і під будь-які потреби. Не забувайте і про промо-коди, які діють при покупці.
На всю продукцію бренду King Tony, яка представлена в каталозі нашого магазину, поширюється офіційна гарантія. Вся продукція офіційна і сертифікована. Підробок ми не продаємо.
Шукайте спеціальні промо коди в наших оглядах відео

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | з тріскачкою |
| Комплектація | Торцеві головки 3/8" 12-гранн.: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24 мм; торцеві головки 3/8" 12-гранн. глибокі: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22 мм; тріскачка 32 зубця 200 мм; вороток з шарніром 230 мм; кардан; подовжувачі 50, 100 мм; пластиковий кейс |
| Упаковка | пластиковий кейс |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Призначення | для автомобіля і СТО |
| Клас | побутової |
| Кількість предметів в наборі | 33 шт |
| Вага | 2 кг |
| Країна походження | Тайвань |
| Посадковий квадрат | 3/8" |
| Бренд | King Tony |
| Розмір посадки | 3/8" |