-11%10 800 ₴
9 612 ₴
Makita DCF301Z – трилопатевий підлоговий вентилятор для побутового та професійного користування. Працює від літій-іонного акумулятора або адаптера змінного струму. На одному заряді від АКБ пристрій функціонує до 4-х годин.
Вентилятори використовують для провітрювання житлових та робочих приміщень, охолодження обладнання. Вони, як і радіатори та кондиціонери, створюють необхідний для здоров'я мікроклімат у будинках. Примусова циркуляція повітря сприяє підтримці комфортної температури. Модель DCF301Z розроблена для роботи у найважчих умовах. Її можна встановлювати на складах, будівельних майданчиках, у майстернях та цехах. Наявність акумулятора дозволяє експлуатувати пристрій без прив'язки до розетки. Вентилятор зручно транспортувати.
Великий вентилятор з автоматичною поворотною системою та ручним регулюванням нахилу забезпечує рівномірну циркуляцію повітря по всьому периметру просторого приміщення. У пристроя міцний і водночас легкий пластиковий корпус. Стійкість приладу надають гумові накладки на ніжках. Грати захищають лопаті від потрапляння сторонніх предметів. Основні параметри роботи відображаються на панелі з індикацією. Є ручка для зручного переміщення техніки. Передбачено автоматичне вимкнення через годину, дві чи чотири.
Вентилятор постачається з адаптером змінного струму 12В/35А, інструкцією з експлуатації та гарантійним талоном. Важливо! У комплекті немає акумулятора та зарядного пристрою. Вони продаються окремо. Упаковка – картонна коробка. Габаритні розміри пристрою - 261 x 439 x 602 мм. Вага – 3,8 кг. На інструменти "Макіта" діє 36-місячна гарантія від виробника.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Ширина | 439 мм |
| Висота | 602 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Довжина | 261 |