-11%8 656 ₴
7 703,84 ₴
Makita CF001GZ – трилопатевий підлоговий та настільний вентилятор для побутового та професійного користування. Працює від літій-іонного акумулятора напругою 36 В або адаптера змінного струму. На одному заряді від АКБ пристрій функціонує до 12-ти годин. Сумісний з посиленими батареями серії XGT 40V MAX.
Вентилятори використовують для провітрювання житлових та робочих приміщень, охолодження обладнання. Вони, як і радіатори та кондиціонери, створюють необхідний для здоров'я мікроклімат у будинках. Примусова циркуляція повітря сприяє підтримці комфортної температури. Модель CF001GZ розроблена для роботи у найважчих умовах. Її можна встановлювати на складах, будівельних майданчиках, у майстернях та цехах. Наявність акумулятора дозволяє експлуатувати пристрій без прив'язки до розетки. Вентилятор зручно транспортувати.
Великий вентилятор з автоматичною поворотною системою та ручним регулюванням нахилу забезпечує рівномірну циркуляцію повітря по всьому периметру просторого приміщення. У пристроя міцний і водночас легкий пластиковий корпус. Стійкість приладу надає гумова накладка на підставці. Грати захищають лопаті від потрапляння сторонніх предметів. Основні параметри роботи відображаються на панелі з індикацією. Є ручка для зручного переміщення техніки. Передбачено автоматичне вимкнення через годину, дві чи чотири.
Вентилятор постачається з адаптером змінного струму, інструкцією з експлуатації та гарантійним талоном. Важливо! У комплекті немає акумулятора та зарядного пристрою. Вони продаються окремо. Упаковка – картонна коробка. Габаритні розміри пристрою - 463 x 333 x 143 мм. Вага – 2,7 кг. На інструменти "Макіта" діє 36-місячна гарантія від виробника.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Ширина | 333 мм |
| Висота | 463 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Продуктивність | 492 куб. м/мин |
| Довжина | 143 |