




6 347 ₴
Насосна станція Optima JET100-24 - якісна та надійна модель від відомого польського виробника. Модель використовується для забезпечення водопостачання, має досить компактні розміри і при необхідності легко монтується.
Основна сфера застосування насосної станції полягає в підтримці тиску в існуючих системах водопостачання будинків, квартир і котеджів. При необхідності насосна станція так само підійде для зрошення садів і поливу городів і заміських ділянок. Станція вже повністю готова до експлуатації, причому монтаж здійснюється максимально просто за короткий період часу.
Посилання на моделі:
| Модель | Продуктивність | Обсяг гідроакумулятора |
|---|---|---|
| Насосна станція Optima JET100-24 | 50 л/хв | 24 л |
| Насосна станція Optima JET100A-50 INOX | 50 л/хв | 50 л |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вага | 19.5 кг |
| Споживана потужність (W) | 1.1 кВт |
| Максимальна температура робочої рідини | 50 град. |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Максимальний напір | 50 м |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Кількість насосів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 560 мм |